Polecane
Cena: |
7,05 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,05 |
zł netto |
Cena: |
8,67 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,67 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: WGK 4 VP GN/YE BX Złączka przepustowa, nr.katalogowy 1003890000 /50szt./ WEIDMÜLLER
Cena odpowiada za 1 szt./mb produktu, realizacja tylko w pełnych opakowaniach: /50szt./
Parametry techniczne: WGK 4 VP GN/YE BX Złączka przepustowa, nr.katalogowy 1003890000 /50szt./ WEIDMÜLLER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V0 |
| Kolor | Zielono-żółty |
| Liczba biegunów | 1 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Napięcie znamionowe | 500 V |
| Pozycja połączenia | Z boku / boczny |
| Prąd znamionowy In | 32 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 6 - 0.5 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 4 - 0.5 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 0.5 - 4 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 4 - 0.5 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Zacisk sprężynowy |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Inne |
| Szerokość / rozmiar rastra | 8.1 mm |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | nie |
| Wymagana płytka zamykająca | nie |
| Zakres temperatur pracy | 120 - -50 °C |
Produkty z tej samej kategorii co WGK 4 VP GN/YE BX Złączka przepustowa, nr.katalogowy 1003890000 /50szt./ WEIDMÜLLER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135