Polecane
Cena: |
14,78 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,78 |
zł netto |
Cena: |
18,18 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
18,18 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: CLI O 10-3 GE/SW 9 MP System oznaczania przewodów, nr.katalogowy 0648001529 /200szt./ WEIDMÜLLER
Cena odpowiada za 1 szt./mb produktu, realizacja tylko w pełnych opakowaniach: /200szt./
Parametry techniczne: CLI O 10-3 GE/SW 9 MP System oznaczania przewodów, nr.katalogowy 0648001529 /200szt./ WEIDMÜLLER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 3 m |
| Kolor | Żółty |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Nadruk | Cyfry |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj | Pogrubiony |
| Sposób montażu | Inne |
| Szerokość | 4 mm |
| Średnica kabla | 3 - 2 mm |
| Średnica żyły | 1.5 - 0.4 mm |
| Z polem tekstowym | nie |
Produkty z tej samej kategorii co CLI O 10-3 GE/SW 9 MP System oznaczania przewodów, nr.katalogowy 0648001529 /200szt./ WEIDMÜLLER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135