Polecane
Cena: |
9,63 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,63 |
zł netto |
Cena: |
11,84 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,84 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: CLI R 1-3 BL/WS N System oznaczania przewodów, nr.katalogowy 0572901746 /10szt./ WEIDMÜLLER
Cena odpowiada za 1 szt./mb produktu, realizacja tylko w pełnych opakowaniach: /10szt./
Parametry techniczne: CLI R 1-3 BL/WS N System oznaczania przewodów, nr.katalogowy 0572901746 /10szt./ WEIDMÜLLER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Nadruk | Litery |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób montażu | Inne |
| Szerokość | 4.2 mm |
| Średnica kabla | 5 - 2.5 mm |
| Średnica żyły | 4 - 1.5 mm |
| Z polem tekstowym | nie |
Produkty z tej samej kategorii co CLI R 1-3 BL/WS N System oznaczania przewodów, nr.katalogowy 0572901746 /10szt./ WEIDMÜLLER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135