Polecane
Cena: |
1,42 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,42 |
zł netto |
Cena: |
1,75 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,75 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: EW 15 Blokada końcowa do złączek szynowych, nr.katalogowy 0382860000 /50szt./ WEIDMÜLLER
Cena odpowiada za 1 szt./mb produktu, realizacja tylko w pełnych opakowaniach: /50szt./
Parametry techniczne: EW 15 Blokada końcowa do złączek szynowych, nr.katalogowy 0382860000 /50szt./ WEIDMÜLLER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 26 mm |
| Głębokość | 21 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V2 |
| Kolor | Beżowy |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj blokowania | Przykręcanie |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-15 mm |
| Szerokość | 10 mm |
| Szerokość / rozmiar rastra | 10 mm |
| Wysokość | 26 mm |
| Wysokość przy najniższym sposobie montażu | 21 mm |
Produkty z tej samej kategorii co EW 15 Blokada końcowa do złączek szynowych, nr.katalogowy 0382860000 /50szt./ WEIDMÜLLER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135