Polecane
Cena: |
10,43 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,43 |
zł netto |
Cena: |
12,83 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,83 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: AKE 4 Złączka szynowa ochronna, nr.katalogowy 0380260000 /100szt./ WEIDMÜLLER
Cena odpowiada za 1 szt./mb produktu, realizacja tylko w pełnych opakowaniach: /100szt./
Parametry techniczne: AKE 4 Złączka szynowa ochronna, nr.katalogowy 0380260000 /100szt./ WEIDMÜLLER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 34.5 mm |
| Funkcja PEN | nie |
| Głębokość | 29 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V2 |
| Kolor | Inne |
| Liczba poziomów | 1 |
| Liczba zacisków na poziom | 2 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Pozycja połączenia | Z boku / boczny |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 4 - 0.13 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 4 - 0.13 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 2.5 - 0.13 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 4 - 0.13 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-15 mm |
| Szerokość | 6.1 mm |
| Szerokość / rozmiar rastra | 7 mm |
| Wymagana płytka zamykająca | nie |
| Wysokość | 27 mm |
| Wysokość przy najniższym sposobie montażu | 32 mm |
| Zakres temperatur pracy | 130 - -60 °C |
Produkty z tej samej kategorii co AKE 4 Złączka szynowa ochronna, nr.katalogowy 0380260000 /100szt./ WEIDMÜLLER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135