Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 198,15 zł brutto
Twoja cena 122,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 143,30 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,00 zł brutto
Twoja cena 23,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 14,51 zł brutto
Twoja cena 9,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 429,00 zł brutto
Twoja cena 402,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,88 zł brutto
Twoja cena 70,30 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 93,97 zł brutto
Twoja cena 58,26 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 8,18 zł brutto
Twoja cena 5,59 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 72,15 zł brutto
Twoja cena 51,95 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 529,52 zł brutto
Twoja cena 322,76 zł brutto
Do koszykaCena: |
46,24 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
46,24 |
zł netto |
Cena: |
56,87 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
56,87 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 m |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: TS 35X7.5 2M/AL/BK Szyna montażowa 0330800000 WEIDMULLER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Długość | 2000 mm |
| Grubość materiału | 1 mm |
| Materiał | Aluminium |
| Model | Szyna montażowa DIN TH-35/7,5 mm |
| Odległość między osiami otworów | 0 mm |
| Rodzaj otworu/wycięcia | Brak |
| Wykończenie powierzchni | Stan surowy |
| Wysokość | 35 mm |
Produkty z tej samej kategorii co TS 35X7.5 2M/AL/BK Szyna montażowa 0330800000 WEIDMULLER
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
39902brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
949brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
24045 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
912brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
21 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
35048brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
57635brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
16 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13114brutto |
|
0 KPL |
24h |
|
1 KPL |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2541brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
532 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
653brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1173 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135