Polecane
Cena: |
33,78 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
33,78 |
zł netto |
Cena: |
41,55 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
41,55 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: CLI C 3-6 GE/SW P MP System oznaczania przewodów, nr.katalogowy 0253411667 /20szt./ WEIDMÜLLER
Cena odpowiada za 1 szt./mb produktu, realizacja tylko w pełnych opakowaniach: /20szt./
Parametry techniczne: CLI C 3-6 GE/SW P MP System oznaczania przewodów, nr.katalogowy 0253411667 /20szt./ WEIDMÜLLER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 6 m |
| Kolor | Żółty |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Inne |
| Nadruk | Litery |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj | Pogrubiony |
| Sposób montażu | Inne |
| Szerokość | 11 mm |
| Średnica kabla | 16 - 8 mm |
| Średnica żyły | 70 - 16 mm |
| Z polem tekstowym | nie |
Produkty z tej samej kategorii co CLI C 3-6 GE/SW P MP System oznaczania przewodów, nr.katalogowy 0253411667 /20szt./ WEIDMÜLLER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135