Polecane
Cena: |
2,14 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,14 |
zł netto |
Cena: |
2,63 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,63 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: D 2 MK5/2 PA/NA Listwa zaciskowa jedno i wielobiegunowa, nr.katalogowy 0244060000 /50szt./ WEIDMÜLLER
Cena odpowiada za 1 szt./mb produktu, realizacja tylko w pełnych opakowaniach: /50szt./
Parametry techniczne: D 2 MK5/2 PA/NA Listwa zaciskowa jedno i wielobiegunowa, nr.katalogowy 0244060000 /50szt./ WEIDMÜLLER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 7.7 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V2 |
| Kolor | Biały |
| Liczba biegunów | 2 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Pozycja połączenia | Z boku / boczny |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie śrubowe |
| Szerokość / rozmiar rastra | 18 mm |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | nie |
| Wymagana płytka zamykająca | nie |
| Wysokość przy najniższym sposobie montażu | 4000 mm |
| Zakres temperatur pracy | -50 - 100 °C |
Produkty z tej samej kategorii co D 2 MK5/2 PA/NA Listwa zaciskowa jedno i wielobiegunowa, nr.katalogowy 0244060000 /50szt./ WEIDMÜLLER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135