Polecane
Cena: |
3,29 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,29 |
zł netto |
Cena: |
4,05 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,05 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: EWK 2 Blokada końcowa do złączek szynowych 0199360000 WEIDMULLER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 27 mm |
| Głębokość | 42 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V0 |
| Kolor | Beżowy |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj blokowania | Przykręcanie |
| Sposób montażu | Szyna G |
| Szerokość | 15 mm |
| Szerokość / rozmiar rastra | 15 mm |
| Wysokość | 27 mm |
| Wysokość przy najniższym sposobie montażu | 42 mm |
Produkty z tej samej kategorii co EWK 2 Blokada końcowa do złączek szynowych 0199360000 WEIDMULLER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135