Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 72,15 zł brutto
Twoja cena 51,95 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 125,46 zł brutto
Twoja cena 34,90 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 102,46 zł brutto
Twoja cena 63,52 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 363,71 zł brutto
Twoja cena 110,06 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 343,17 zł brutto
Twoja cena 194,61 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 14,51 zł brutto
Twoja cena 9,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 115,01 zł brutto
Twoja cena 107,83 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 177,00 zł brutto
Twoja cena 47,18 zł brutto
Do koszykaCena: |
33,94 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
33,94 |
zł netto |
Cena: |
41,75 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
41,75 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER TS15 114 KLIPPON K21 CSS Szyna zaciskowa, z otworem podłużnym, Klippon K, 15 x 7.5 x 114 mm, Stal 1910020000 /1szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Ocynk galwaniczny |
| Długość | 114 mm |
| Grubość materiału | 1 mm |
| Materiał | Stal |
| Model | Szyna montażowa DIN TH-15 mm |
| Odległość między osiami otworów | 106 mm |
| Rodzaj otworu/wycięcia | Podłużny |
| Wysokość | 15 mm |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER TS15 114 KLIPPON K21 CSS Szyna zaciskowa, z otworem podłużnym, Klippon K, 15 x 7.5 x 114 mm, Stal 1910020000 /1szt./
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4369brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
8 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1903brutto |
|
0 szt |
24h |
|
3861 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
653brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1173 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1602brutto |
|
0 szt |
24h |
|
1214 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
26181brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11019brutto |
|
1 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135