Polecane
Cena: |
88,22 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
81,85 |
zł netto |
Cena: |
108,51 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
100,68 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Valena Life Gniazdo 2Xrj 45 Kat. 6 Stp Kremowe 753247 LEGRAND
Gniazda RJ45- Mechanizm z uchwytem metalowym- Montaż przy pomocy pazurków lub wkrętów- Do wyposażenia w ramkę- Mechanizm w komplecie z plakietką- Opakowanie typu Flowpack- Produkty posiadają transparentną osłonę przeciwpyłowąGniazdo 2 x RJ 45 kat. 6 STP:- Kremowy
Opis serii
Parametry techniczne: Valena Life Gniazdo 2Xrj 45 Kat. 6 Stp Kremowe 753247 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP21 |
| Numer RAL | 1013 |
| Do liczby gniazd/złączy | 2 |
| Głębokość osprzętu | 37 mm |
| Gniazda ekranowane | tak |
| Kanał instalacyjny | nie |
| Kategoria | 6 |
| Kierunek wylotu | Prosty |
| Kodowane mechanicznie | nie |
| Kodowanie kolorem | tak |
| Kolor | Inne |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Montaż natynkowy | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Oddzielny uchwyt kablowy odciążający | nie |
| Odizolowane połączenia uziemiające | nie |
| Puszka podłogowa / montaż podpodłogowy | nie |
| Rodzaj złącza wtykowego | RJ45 8(8) |
| Sposób mocowania | Śrubowy |
| Sposób montażu połączenia ekranowanego | Inne |
| Szerokość osprzętu | 74.7 mm |
| Typ połączenia | Zacisk nożowy IDC |
| Wysokość osprzętu | 74.7 mm |
| Z gniazdami/złączami | tak |
| Z ochroną przeciwpyłową | tak |
| Z polem tekstowym | nie |
Pliki do pobrania
F02116EN-02 -
m/download/22643534/f02116en-02.pdf [980.18 kB]
LE07456AB -
m/download/22643535/le07456ab.pdf [6.55 MB]
LE07456AC -
m/download/22643536/le07456ac.pdf [5.69 MB]
LGHARNCWJS -
m/download/22643537/lgharncwjs.pdf [79.57 kB]
LGOMIKWIRW -
m/download/22643538/lgomikwirw.pdf [79.62 kB]
LGQEVPNZFI -
m/download/22643539/lgqevpnzfi.pdf [79.94 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Valena Life Gniazdo 2Xrj 45 Kat. 6 Stp Kremowe 753247 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135