Polecane
Cena: |
905,03 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
839,72 |
zł netto |
Cena: |
1113,19 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 032,85 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Ip66 Puszka 4M Inox 088064 LEGRAND
PUSZKA PODŁOGOWA IP66 - Zgodne z normami EN 60670-1 i 60670-23. - Stopień ochrony IP66 (przy zamkniętej pokrywie) - IK09Puszka IP66 4M- Dostarczane z pokrywą i uchwytem dla 4 modułów Mosaic. - Montaż w podłogach betonowych wylewanych przy użyciu ramy do podłóg betonowych nr ref. 088069 lub bezpośrednio w podłogach technicznych. - Pokrywa uchylna - Podłączenie przewodu wtyczkami kątowymi - Kolor stal nierdzewna
Parametry techniczne: Ip66 Puszka 4M Inox 088064 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość wgłębienia/wycięcia na wykładzinę podłogową | 0 mm |
| Liczba gniazd CEE 16 A / 400 V / 5P (1, 2, 3, N, PE) | 0 |
| Liczba gniazd CEE 32 A / 400 V / 5P (1, 2, 3, N, PE) | 0 |
| Liczba gniazd w standardzie brytyjskim BS 1363 | 0 |
| Liczba gniazd w standardzie brytyjskim BS1363 | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (typ F) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym CEE 7/3 (typ F) | 0 |
| Minimalna głębokość | 65 mm |
| Pokrywa z zamkiem | tak |
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Okrągły |
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Materiał obudowy | Inne |
| Do czyszczenia na mokro | nie |
| Do instalacji w betonie | tak |
| Do instalacji wewnętrznej | tak |
| Do instalacji z podwójnym dnem | tak |
| Do instalacji zewnętrznej | nie |
| Do kanałów podpodłogowych | tak |
| Do niewypełnionych podłóg | tak |
| Do podłóg w pomieszczeniach komputerowych | tak |
| Kolor | Inne |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (SCHUKO) | 0 |
| Liczba modułów | 1 |
| Liczba wpustów | 1 |
| Materiał pokrywy | Inne |
| Ramka ochronna do wykładziny podłogowej | tak |
| Średnica wbudowania | 152 mm |
| Średnica zewnętrzna | 170 mm |
| Wykonanie pokrywy | Okrągły |
| Wykończenie powierzchni pokrywy | Inne |
| Z wgłębieniem/wycięciem na wykładzinę podłogową | nie |
| Z wypustem kablowym w pokrywie | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy | Chromowanie |
| Zabezpieczenie powierzchni pokrywy | Inne |
Pliki do pobrania
F02138EN-05 -
m/download/22597492/f02138en-05.pdf [3.09 MB]
LE07367AA-04 -
m/download/22597493/le07367aa-04.pdf [2.64 MB]
LGRP-00110-V02.01-EN -
m/download/22597498/lgrp-00110-v02-01-en.pdf [717.83 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Ip66 Puszka 4M Inox 088064 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135