Polecane
Cena: |
3,47 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,47 |
zł netto |
Cena: |
4,27 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,27 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
18 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED KULKA E-14 230V 4W COG WW CLEAR WOJ+14071 Spectrum Led
https://catalog.spectrumled.pl/en/product/data_sheet_new/WOJ+14071
- wysoka skuteczność świetlna 125 lm/W
- szeroki kąt świecenia 300 °
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 4 W |
| Prąd | 40 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Zużycie energii | 4 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Strumień świetlny | 500 lm |
| Skuteczność świetlna | 125 lm/W |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Kąt rozsyłu światła | 300 ° |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Trzonek | E-14 |
| Wymiary (A x B x C) | 45x78 [mm] |
| Waga | 0.027 kg |
| Zastosowanie | INT |
| Gwarancja | 2 lata |
Parametry techniczne: Żarówka LED KULKA E-14 230V 4W COG WW CLEAR WOJ+14071 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 4 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP00 |
| Długość | 78 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A++ |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Kulisty |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Średnia trwałość znamionowa | 17000 h |
| Średnica | 45 mm |
| Trzonek | E14 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18604282/karta-katalogowa-en.pdf [823.65 kB]
Karta katalogowa de -
m/download/18604283/karta-katalogowa-de.pdf [824.28 kB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18604284/karta-katalogowa-pl.pdf [827.10 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135