Polecane
Cena: |
8,43 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,43 |
zł netto |
Cena: |
10,37 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,37 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
4 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED G4 12V 2W silikon 165 lm ciepła WOJ+13842 Spectrum Led
https://catalog.spectrumled.pl/en/product/data_sheet_new/WOJ+13842
Parametry techniczne: Żarówka LED G4 12V 2W silikon 165 lm ciepła WOJ+13842 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 2 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Długość | 36.5 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A++ |
| Kolor | Biały |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 12 - 12 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Średnia trwałość znamionowa | 17000 h |
| Średnica | 13.5 mm |
| Trzonek | G4 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18657042/karta-katalogowa-en.pdf [1.23 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/18657043/karta-katalogowa-de.pdf [1.22 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18657044/karta-katalogowa-pl.pdf [1.23 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135