Polecane
Cena: |
12,28 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,28 |
zł netto |
Cena: |
15,11 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,11 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: PASEK LED 48W 5050 60LED RGB 5 lat 1m (rolka 5m) - w silikonie WOJ+12642 Spectrum Led
https://catalog.spectrumled.pl/en/product/data_sheet_new/WOJ+12642
Parametry techniczne: PASEK LED 48W 5050 60LED RGB 5 lat 1m (rolka 5m) - w silikonie WOJ+12642 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Długość | 5000 mm |
| Długość pojedynczego segmentu | 50 mm |
| Kąt rozsyłu światła | 120 ° |
| Liczba źródeł światła na metr | 60 |
| Moc lampy na metr | 9.6 W |
| Model | Taśma |
| Model samoprzylepny | tak |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Szerokość | 10 mm |
| Z końcówką | tak |
| Z zestawem połączeniowym | tak |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18658506/karta-katalogowa-en.pdf [1.38 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/18658507/karta-katalogowa-de.pdf [1.38 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18658508/karta-katalogowa-pl.pdf [1.38 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135