Polecane
Cena: |
114,15 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
114,15 |
zł netto |
Cena: |
140,40 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
140,40 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
2 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: SPS szynoprzewód 3F 2m, szary WOJ+03886 Spectrum Led
http://www.spectrumled.pl/en/product/data_sheet/WOJ+03886
Parametry techniczne: SPS szynoprzewód 3F 2m, szary WOJ+03886 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Dopuszczalne obciążenie elektryczne na fazę | 3800 W |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Długość | 2000 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor | Czarny |
| Liczba grup na fazę | 3 |
| Materiał | Aluminium |
| Model/kształt/forma | Prostokątny |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Podatność na zginanie | tak |
| Szerokość | 35.2 mm |
| Średnica zewnętrzna | 35.5 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość | 35.5 mm |
| Z obsługą magistrali | tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co SPS szynoprzewód 3F 2m, szary WOJ+03886 Spectrum Led
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135