Korytko kablowe 600x120mm Grubość 1,50 mm 6mb KSP600H120/6 240061 BAKS
Korytko kablowe 600x120mm Grubość 1,50 mm 6mb KSP600H120/6 240061 BAKS (240061)
Nasz stan magazynowy
0 MB
10 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Korytko kablowe 600x120mm Grubość 1,50 mm 6mb KSP600H120/6 240061 BAKS
Podana cena jest za 1mb, nie za sztukę. 1szt = 2mb,3mb, itd…(w zależności od produktu). Grubość blachy: 1,50 mm
Parametry techniczne: Korytko kablowe 600x120mm Grubość 1,50 mm 6mb KSP600H120/6 240061 BAKS
Parametr Wartość
Zabezpieczenie powierzchni Ocynk ogniowy
Ciężar 10.88 kg/m
Długość 6000 mm
Gatunek materiału Inne
Grubość materiału 1.5 mm
Kolor Inne
Materiał Stal
Model Bez łącznika
Model szerokorozpiętościowy tak
Perforacja boczna nie
Perforacja montażowa w części dolnej tak
Przekrój użyteczny 70600 mm²
Stal nierdzewna, wytrawiona nie
System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru nie
Szerokość 600 mm
Układ otworów montażowych NATO nie
Wysokość 120 mm
Z pokrywą nie
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Korytko kablowe 600x120mm Grubość 1,50 mm 6mb KSP600H120/6 240061 BAKS