Polecane
Cena: |
17,81 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,81 |
zł netto |
Cena: |
21,91 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
21,91 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: TEKNO Łącznik hermetyczny jednobiegunowy + gniazdo z ochroną styków śrubowy 10AX/16A 250V szary IP54 25358 KANLUX
Parametry techniczne: TEKNO Łącznik hermetyczny jednobiegunowy + gniazdo z ochroną styków śrubowy 10AX/16A 250V szary IP54 25358 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Kierunek montażu | Poziomy |
| Kolor | Szary |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba wszystkich gniazd | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Montaż śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wyposażenie 1 | Ze stykiem ochronnym (bolec) |
| Wyposażenie 2 | Łącznik szeregowy |
| Znamionowy prąd gniazda | 16 A |
Pliki do pobrania
25358 -
m/download/14765893/25358.pdf [172.95 kB]
Atest_PZH MOWION TEKNO -
m/download/13161350/atest-pzh-mowion-tekno.pdf [960.55 kB]
ID0756c_CE v1 PL -
m/download/13164751/id0756c-ce-v1-pl.pdf [831.84 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co TEKNO Łącznik hermetyczny jednobiegunowy + gniazdo z ochroną styków śrubowy 10AX/16A 250V szary IP54 25358 KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135