Polecane
Cena: |
66,67 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
64,91 |
zł netto |
Cena: |
82,01 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
79,84 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przekaźnik bistabilny 230V 1R+1Z montaż na szynie DIN BIS-411-1R1Z F&F
Un=230V AC/DC ; Io<2×10A ; montaż na szynie TH-35 ; sekwencyjny
Parametry techniczne: Przekaźnik bistabilny 230V 1R+1Z montaż na szynie DIN BIS-411-1R1Z F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny prąd załączania (cos φ = 0,6) | 5 A |
| Częstotliwość napięcia sterowania 1 | 50 - 50 Hz |
| Funkcja | Przełącznik elektroniczny |
| Głębokość wbudowania | 65 mm |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 1 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek | 350 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (kompensacja DUO) | 650 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (z kompensacją równoległą) | 350 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla żarówek | 900 W |
| Napięcie sterowania 1 | 165 - 265 V |
| Obsługa ręczna | nie |
| Rodzaj napięcia sterowania 1 | AC/DC |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Zakres napięcia zasilającego | 165 - 265 V |
| Znamionowy prąd załączania | 8 A |
Pliki do pobrania
ff_bis_411_230v_inst_d180320_pl.pdf [2022-03-10 10:44, 86.45 kB]
Karta-katalogowa -
m/download/23669919/karta-katalogowa.pdf [387.85 kB]
BIS-411-1R1Z-instructions-for-use-1 -
m/download/23669921/bis-411-1r1z-instructions-for-use-1.pdf [86.45 kB]
BIS-411-1R1Z-declaration-pref-origin-status-1 -
m/download/23669918/bis-411-1r1z-declaration-pref-origin-status-1.pdf [179.60 kB]
BIS-411-1R1Z-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23669920/bis-411-1r1z-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik bistabilny 230V 1R+1Z montaż na szynie DIN BIS-411-1R1Z F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135