Parametry techniczne: WTYK TABL.125A 3P 6H IP67 PCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP67 |
| Kierunek wprowadzenia wtyczki | Prosty |
| Kolor identyfikacyjny | Niebieski |
| Liczba biegunów | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Materiał styku | CuZn |
| Napięcie zgodnie z EN 60309-2 | 230 V (50+60 Hz) niebieskie |
| Prąd znamionowy IEC | 125 A |
| Rodzaj budowy | Wtyczka tablicowa |
| Rodzaj połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wskaźnik położenia styku ochronnego | 6 h |
| Wykończenie powierzchni styku | Niklowanie |
Pliki do pobrania
Anbaugeraetestecker125AgerIP67POWERTWIST -
m/download/22385680/anbaugeraetestecker125agerip67powertwist.pdf [111.20 kB]
643-6_EN -
m/download/22385679/643-6-en.pdf [261.51 kB]
VE_Certificate_43-168-13 -
m/download/22385678/ve-certificate-43-168-13.pdf [327.41 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl