GN.Z WYL.32A4P 110V IP67 PCE
GN.Z WYL.32A4P 110V IP67 PCE (61242-4)
Cena:
0,00
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
0,00
Do ulubionych
Parametry techniczne: GN.Z WYL.32A4P 110V IP67 PCE
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) IP67
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
Kolor identyfikacyjny Żółty
Liczba biegunów 4
Materiał styku CuZn
Model Część dolna i pokrywa
Napięcie zgodnie z EN 60309-2 110 V (50+60 Hz) żółte
Prąd znamionowy IEC 32 A
Przełącznik Blokada mechaniczna
Wskaźnik położenia styku ochronnego 4 h
Wykończenie powierzchni styku Niklowanie
GPSR Dane przedstawiciela w UE: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
Produkty z tej samej kategorii co GN.Z WYL.32A4P 110V IP67 PCE