Polecane
Cena: |
32,52 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
32,52 |
zł netto |
Cena: |
40,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
40,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: GN.TAB.SK.16A 5P 2H IP44 PCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Odstęp pomiędzy otworami w pionie | 73 mm |
| Odstęp pomiędzy otworami w poziomie | 60 mm |
| Rozmiar kołnierza pionowy | 97 mm |
| Rozmiar kołnierza poziomy | 80 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Kierunek wprowadzenia wtyczki | Kątowy |
| Kolor identyfikacyjny | Zielony |
| Liczba biegunów | 5 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Materiał styku | CuZn |
| Napięcie zgodnie z EN 60309-2 | 50-500 V (>300-500 Hz) zielone |
| Prąd znamionowy IEC | 16 A |
| Rodzaj połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wskaźnik położenia styku ochronnego | 2 h |
| Wykończenie powierzchni styku | Stan surowy |
Pliki do pobrania
ABDschraeg80x97IP44 -
m/download/22387153/abdschraeg80x97ip44.pdf [256.26 kB]
415-2_EN -
m/download/22387152/415-2-en.pdf [260.43 kB]
VE_Urkunde_43-222-03_Serie_115_115TT_1152_1152TT -
m/download/22387151/ve-urkunde-43-222-03-serie-115-115tt-1152-1152tt.pdf [457.01 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
Produkty z tej samej kategorii co GN.TAB.SK.16A 5P 2H IP44 PCE
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135