Polecane
Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: GN.TABLICOWE SKOSNE 16A 4P IP44 9H PCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Odstęp pomiędzy otworami w pionie | 85 mm |
| Odstęp pomiędzy otworami w poziomie | 77 mm |
| Rozmiar kołnierza pionowy | 100 mm |
| Rozmiar kołnierza poziomy | 92 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Kierunek wprowadzenia wtyczki | Kątowy |
| Kolor identyfikacyjny | Niebieski |
| Liczba biegunów | 4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Materiał styku | CuZn |
| Napięcie zgodnie z EN 60309-2 | 230 V (50+60 Hz) niebieskie |
| Prąd znamionowy IEC | 16 A |
| Rodzaj połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wskaźnik położenia styku ochronnego | 9 h |
| Wykończenie powierzchni styku | Stan surowy |
Pliki do pobrania
ABDschraeg92x100IP44 -
m/download/22387309/abdschraeg92x100ip44.pdf [160.96 kB]
414-9f9_EN -
m/download/22387308/414-9f9-en.pdf [260.20 kB]
VE_Urkunde_43-222-03_Serie_115_115TT_1152_1152TT -
m/download/22387307/ve-urkunde-43-222-03-serie-115-115tt-1152-1152tt.pdf [457.01 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
Produkty z tej samej kategorii co GN.TABLICOWE SKOSNE 16A 4P IP44 9H PCE
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135