Polecane
Cena: |
1261,48 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 261,48 |
zł netto |
Cena: |
1551,62 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 551,62 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Moduł 24Vdc 4DI/2DO 1AI/1AO TM5SMM6D2L SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Dozwolone napięcie wejściowe | 24 - 24 V |
| Napięcie wyjściowe na wyjściu cyfrowym | 24 - 24 V |
| Opóźnienie przy zmianie sygnału | 1 - 1 ms |
| Prąd wejściowy dla sygnału 1 | 3.3 mA |
| Prąd wyjściowy na wyjściu cyfrowym | 0.5 A |
| Rozdzielczość wejść analogowych | 12 b |
| Rozdzielczość wyjść analogowych | 12 b |
| Wejście analogowe, rezystancyjne | nie |
| Wejście analogowe, termoparowe | nie |
| Analogowy sygnał wejściowy konfigurowalny | nie |
| Analogowy sygnał wyjściowy konfigurowalny | nie |
| Cyfrowe wejścia/wyjścia, konfigurowalne | nie |
| Do układów bezpieczeństwa | nie |
| Głębokość | 75 mm |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla gazów | Brak |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów | Brak |
| Liczba wejść analogowych | 1 |
| Liczba wejść cyfrowych | 4 |
| Liczba wyjść analogowych | 1 |
| Liczba wyjść cyfrowych | 2 |
| Napięcie zasilające dla DC | 24 - 24 V |
| Ochrona przeciwzwarciowa, dostępne wyjścia cyfrowe | tak |
| Poziom bezpieczeństwa PL zgodnie z EN ISO 13849-1 | Brak |
| Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508 | Brak |
| Rodzaj napięcia wejściowego | DC |
| Rodzaj napięcia wyjściowego | DC |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Inne |
| Rodzaj wyjścia cyfrowego | Tranzystor |
| Szerokość | 12.5 mm |
| Wejście analogowe, napięcie | tak |
| Wejście analogowe, prąd | tak |
| Wejście analogowe, rezystancja | nie |
| Wejście analogowe, termometr rezystancyjny | nie |
| Wejście analogowe, termopara | nie |
| Wyjście analogowe, napięcie | tak |
| Wyjście analogowe, prąd | tak |
| Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ia) | nie |
| Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ib) | nie |
| Wysokość | 99 mm |
Pliki do pobrania
TM5SMM6D2L_document -
m/download/17925384/tm5smm6d2l-document.pdf [272.68 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22012977/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP1511026EN_V1 -
m/download/17790940/envpep1511026en-v1.pdf [524.88 kB]
ENVEOLI1511026EN_V1 -
m/download/17790941/enveoli1511026en-v1.pdf [173.49 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135