Polecane
Cena: |
1186,55 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 186,55 |
zł netto |
Cena: |
1459,46 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 459,46 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Moduł TM3 Safety ES SLB TM3SAFL5RG SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Aprobata TÜV | tak |
| Nadaje się do montażu na szynie montażowej | tak |
| Opóźnienie wyzwalania | 0.04 - 0.04 s |
| With approval for TÜV | tak |
| Certyfikat BG BIA | nie |
| Certyfikat UL | tak |
| Do kontroli czujników optoelektronicznych / kurtyn świetlnych | tak |
| Głębokość | 73 mm |
| Kategoria stopu według IEC 60204 | 1 |
| Liczba wejść | Inne |
| Liczba wyjść bezpieczeństwa, styk bezzwłoczny | 3 |
| Model | Inne |
| Możliwość montażu na szynie | tak |
| Odpowiedni do kontroli czujników dotykowych | tak |
| Odpowiedni do kontroli obwodów awaryjnego stopu | tak |
| Odpowiedni do kontroli przełączników magnetycznych | tak |
| Odpowiedni do kontroli przełączników zbliżeniowych | tak |
| Odpowiedni do kontroli wyłączników krańcowych | tak |
| Odpowiedni do kontroli zaworów | nie |
| Poziom bezpieczeństwa PL zgodnie z EN ISO 13849-1 | Poziom d |
| Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508 | 2 |
| Rodzaj napięcia sterowania | DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Zacisk sprężynowy |
| Szerokość | 43.7 mm |
| Typ bezpieczeństwa zgodnie z IEC 61496-1 | 4 |
| Wysokość | 94 mm |
| Z funkcją wyciszenia | nie |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Z pętlą sprzężenia zwrotnego | nie |
| Z wejściem startowym | nie |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 24 - 24 V |
Pliki do pobrania
TM3SAFL5RG_document -
m/download/17925311/tm3safl5rg-document.pdf [178.42 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22012871/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP1403010EN_V3 -
m/download/17791644/envpep1403010en-v3.pdf [708.18 kB]
ENVEOLI1403010EN_V3 -
m/download/17791645/enveoli1403010en-v3.pdf [823.41 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Moduł TM3 Safety ES SLB TM3SAFL5RG SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135