Polecane
Cena: |
1418,51 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 418,51 |
zł netto |
Cena: |
1744,77 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 744,77 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Sterownik M221-32I/O Modułowy TM221M32TK SCHNEIDER
Produkt jest częścią serii Modicon M221, oferty programowalnych sterowników logicznych dla architektur przewodowych. Sterownik zapewnia 14 dyskretnych i 4 szybkie wejścia, 16 wyjść tranzystorowych, 2 szybkie wyjścia z wyjściem tranzystorowym PNP o rozdzielczości 10 bitów. Sterownik logiczny Modicon posiada znamionowe napięcie zasilania/wyjścia 24 V DC, prąd wyjściowy 0,1 A z logiką wejściową typu sink lub source i dodatnią logiką wyjściową. Produkt oferuje ogromną wszechstronność. Sterownik posiada port USB ze złączem mini B USB 2.0, nieizolowane łącze szeregowe 1 ze złączem RJ45 i interfejsem RS485 oraz nieizolowane łącze szeregowe 2 ze złączem RJ45 i interfejsem RS232/RS485. Sterownik Modicon M221 posiada pamięć 256KB dla zmiennych wewnętrznych RAM, aplikacji użytkownika i pamięci RAM danych, wbudowaną pamięć flash 256kB oraz kartę pamięci SD o pojemności 2GB. Jest to produkt o stopniu ochrony IP20. Jego wymiary to 70 mm (szerokość) x 70 mm (głębokość) x 90 mm (wysokość). Waży 0,27 kg. Produkt posiada certyfikaty CE, IACS E10, CSA, RCM, LR, ABS, DNV-GL, EAC i CULus. Spełnia normy EN/IEC 61010-2-201, EN/IEC 61131-2 i EN/IEC 60664-1. Można go montować na szynie DIN. Sterownik Modicon M221 pozwala osiągąć wzorcową wydajność, jednocześnie zwiększając rentowność, dzięki intuicyjnemu oprogramowaniu EcoStruxure Machine Expert Basic.
Parametry techniczne: Sterownik M221-32I/O Modułowy TM221M32TK SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Czas przetwarzania (1k, operacje binarne) | 0.2 ms |
| Nadaje się do montażu na szynie montażowej | tak |
| Obsługa protokołu DNP3 | nie |
| Obsługa protokołu IEC 60870 | nie |
| Obsługa protokołu IEC 61850 Ethernet | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej 3G (UMTS) | nie |
| Wielkość pamięci | 512 kB |
| Akcesoria systemowe | nie |
| Do układów bezpieczeństwa | nie |
| Głębokość | 85 mm |
| IO link master | nie |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla gazów | Brak |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów | Brak |
| Liczba interfejsów sprzętowych bezprzewodowych | 0 |
| Liczba wejść analogowych | 2 |
| Liczba wejść cyfrowych | 16 |
| Liczba wyjść analogowych | 0 |
| Liczba wyjść cyfrowych | 16 |
| Liczba wyjść przekaźnikowych | 0 |
| Liczba złączy PROFINET | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych Industrial Ethernet | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych innych | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych równoległych | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-232 | 2 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-422 | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-485 | 2 |
| Liczba złączy sprzętowych USB | 1 |
| LTE | nie |
| Maksymalna liczba timerów/liczników czasowych | 255 |
| Model | Kompaktowy |
| Montaż ścienny / montaż bezpośredni | tak |
| Możliwe rozszerzenie pamięci programu | tak |
| Możliwość montażu na szynie | tak |
| Możliwy montaż panelowy | nie |
| Możliwy montaż stelażowy (rack) | nie |
| Napięcie zasilające dla DC | 19.2 - 28.8 V |
| Obsługa innych protokołów | nie |
| Obsługa protokołu AS-Interface Safety at Work | nie |
| Obsługa protokołu ASI | nie |
| Obsługa protokołu CAN | nie |
| Obsługa protokołu Data-Highway | nie |
| Obsługa protokołu DeviceNet | nie |
| Obsługa protokołu DeviceNet Safety | nie |
| Obsługa protokołu EtherNet/IP | nie |
| Obsługa protokołu Foundation Fieldbus | nie |
| Obsługa protokołu INTERBUS | nie |
| Obsługa protokołu INTERBUS-Safety | nie |
| Obsługa protokołu KNX | nie |
| Obsługa protokołu LON | nie |
| Obsługa protokołu MODBUS | tak |
| Obsługa protokołu PROFIBUS | nie |
| Obsługa protokołu PROFINET CBA | nie |
| Obsługa protokołu PROFINET IO | nie |
| Obsługa protokołu PROFIsafe | nie |
| Obsługa protokołu SafetyBUS p | nie |
| Obsługa protokołu SERCOS | nie |
| Obsługa protokołu SUCONET | nie |
| Obsługa protokołu TCP/IP | nie |
| Obsługa protokółu DNP3 | nie |
| Obsługa protokółu IEC 60870 | nie |
| Obsługa protokółu IEC 61850 Ethernet | nie |
| Poziom bezpieczeństwa PL zgodnie z EN ISO 13849-1 | Brak |
| Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508 | Brak |
| Redundancja | nie |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Rodzaj pamięci | RAM |
| Standard komunikacji bezprzewodowej Bluetooth | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej GPRS | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej GSM | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej UMTS | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej WLAN 802.11 | nie |
| Szerokość | 70 mm |
| Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ia) | nie |
| Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ib) | nie |
| Wysokość | 102 mm |
| Z interfejsem optycznym | nie |
| Z wyświetlaczem | nie |
Pliki do pobrania
TM221M32TK_document -
m/download/17924482/tm221m32tk-document.pdf [246.07 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22012797/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
NHA4191001.04_DeclarationOfConformity_TM221_signed -
m/download/17790418/nha4191001-04-declarationofconformity-tm221-signed.pdf [400.74 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135