Polecane
Cena: |
50,01 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
50,01 |
zł netto |
Cena: |
61,51 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
61,51 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Sterownik PLC HVAC Czujnik NTC IP 68 3,0m 6x20mm TM1STNTCSN62030 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Montaż na rurze | tak |
| Nadaje się do cieczy | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP68 |
| Aktywny pomiar temperatury | nie |
| Bezprzewodowe | nie |
| Bluetooth | nie |
| Długość czujnika | 20 mm |
| Długość kabla | 3 m |
| Długość wkładki | 20 mm |
| Do cieczy | tak |
| Do gazów | tak |
| Do montażu kanałowego | tak |
| Do montażu sufitowego | nie |
| Do powietrza | tak |
| Element czujnika na zewnątrz obudowy | nie |
| Element czujnika wewnątrz obudowy | tak |
| Funkcja pamięci błędu | nie |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kompatybilny z WiFi | nie |
| Liczba punktów pomiarowych | 1 |
| Liczba sygnałów wyjściowych | 1 |
| Materiał obudowy czujnika | Inne |
| Miejsce stosowania | Rurka zanurzeniowa |
| Montaż ścienny | nie |
| Możliwość montażu na stojaku | tak |
| Możliwość ustawienia przesunięcia (offsetu) | nie |
| NFC (Near Field Communication) | nie |
| Obsługa protokołu BACnet | nie |
| Obsługa protokołu KNX | nie |
| Obsługa protokołu MODBUS | nie |
| Obsługa protokołu MP (Multi Point) | nie |
| Odporność na promieniowanie UV | tak |
| Pasywny pomiar temperatury | tak |
| Pomiar CO2 | nie |
| Pomiar drobnego pyłu (PM) | nie |
| Pomiar entalpii | nie |
| Pomiar LZO | nie |
| Pomiar punktu rosy | nie |
| Pomiar średniej temperatury | nie |
| Pomiar wilgotności bezwzględnej | nie |
| Pomiar względnej wilgotności powietrza | nie |
| Potencjometr z pokrętłem regulacyjnym | nie |
| Prezentacja trendu | nie |
| Przewód dołączony na stałe do czujnika | tak |
| Przycisk trybu czuwania | nie |
| Rodzaj czujnika | NTC, 10K |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Inne |
| Rodzaj źródła zasilania | Brak |
| Szerokość obudowy | 20 mm |
| Średnica elementu czujnika | 6 mm |
| Technologia | Inne |
| Technologia LoRa | nie |
| Tolerancja | 1 % |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Wysokość obudowy | 6 mm |
| Z materiałem montażowym | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z obudową | tak |
| Z ochroną przed odwrotną polaryzacją | nie |
| Z wyświetlaczem | nie |
| Zakres pomiaru temperatury | -50 - 110 °C |
Pliki do pobrania
TM1STNTCSN62030_document -
m/download/17932443/tm1stntcsn62030-document.pdf [52.06 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22012772/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135