Polecane
Cena: |
45,60 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
45,60 |
zł netto |
Cena: |
56,09 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
56,09 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
72 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Szyna widełkowa K60 R9XFH157 63A 1-biegunowa 57 modułów R9XFH157 SCHNEIDER
Schneider Electric Szyna widełkowa K60 63A 1-biegunowa 57 modułów, o numerze referencji R9XFH157• 1-biegunowa• Długość w modułach 18 mm: 57• Rozstaw przyłączy: 18 mm• Oznakowanie: L• Izolacja: Izolowany• Prezentacja urządzenia: Z możliwością odcięcia• Znamionowy prąd łączeniowy Ie = 63 A w 40 °C• Znamionowe napięcie łączeniowe Ue = 230 V prąd przemienny (AC) F/N• Znamionowe napięcie izolacji Ui = 500 V AC• Sposób montażu: Poziomy• Miejsce montażu: Spód na przyłącze podwójne• Szerokość w modułach 9 mm: 114• Wysokość: 1000 mm• Zgodność gamy Acti 9 Acti 9 K60Resi9 Resi9 MCBResi9 Resi9 RCBOResi9 Resi9 RCCBResi9 PowerLogic ION7650• Odpornośc ogniowa: 960 °C ( 30 s ) zgodnie z IEC 60695-2-1• Produkt zgodny z normami: IEC 60947-7-1, IEC 61439-2
Parametry techniczne: Szyna widełkowa K60 R9XFH157 63A 1-biegunowa 57 modułów R9XFH157 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 1000 mm |
| Do liczby urządzeń | 57 |
| Do urządzeń z torem N | nie |
| Do urządzeń ze stykami pomocniczymi | nie |
| Kolor | Biały |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba faz | 1 |
| Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue | 230 V |
| Przekrój | 10 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Widełkowe |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 57 |
| Wielkość odstępów | 18 mm |
| Z izolacją | tak |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 63 A |
Pliki do pobrania
R9XFH157_document -
m/download/17931767/r9xfh157-document.pdf [64.09 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22010187/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
FD20030401C_comb_busbars -
m/download/17816804/fd20030401c-comb-busbars.pdf [554.13 kB]
PEP ecopassport SCHN-00571-V01.01-EN_2 -
m/download/17816803/pep-ecopassport-schn-00571-v01-01-en-2.pdf [318.65 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Szyna widełkowa K60 R9XFH157 63A 1-biegunowa 57 modułów R9XFH157 SCHNEIDER
Osoby, które kupiły produkt Szyna widełkowa K60 R9XFH157 63A 1-biegunowa 57 modułów R9XFH157 SCHNEIDER kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135