Polecane
Cena: |
136,40 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
136,40 |
zł netto |
Cena: |
167,77 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
167,77 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Spacial Płyta czołowa pełna metalowa do ramy DLM 500mm NSYCTL500DLM SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba jednostek U | 14 |
| Materiał | Stal |
| Szerokość | 600 mm |
| Szerokość montażowa w szafie | 500 mm |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 150 mm |
| Wysokość montażowa w szafie | 700 mm |
Pliki do pobrania
NSYCTL500DLM_document -
m/download/17934142/nsyctl500dlm-document.pdf [77.47 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22007146/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP100104EN -
m/download/17816879/envpep100104en.pdf [301.65 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Spacial Płyta czołowa pełna metalowa do ramy DLM 500mm NSYCTL500DLM SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135