Polecane
Cena: |
30,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,89 |
zł netto |
Cena: |
38,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
38,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Thalassa Płyta czołowa pełna z tworzywa do ramy DLA 456mm NSYCTL500DLAG SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba jednostek U | 14 |
| Materiał | Inne |
| Szerokość | 456 mm |
| Szerokość montażowa w szafie | 500 mm |
| Wykończenie powierzchni | Stan surowy |
| Wysokość | 146 mm |
| Wysokość montażowa w szafie | 700 mm |
Pliki do pobrania
NSYCTL500DLAG_document -
m/download/17933063/nsyctl500dlag-document.pdf [57.27 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22007145/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Thalassa Płyta czołowa pełna z tworzywa do ramy DLA 456mm NSYCTL500DLAG SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135