Polecane
Cena: |
1001,80 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
971,25 |
zł netto |
Cena: |
1232,21 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 194,64 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Spacial Wspornik S3CM 50x 50mm NSYCMUMR50 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 7040 |
| Głębokość | 152 mm |
| Kolor | Szary |
| Maks. obciążenie/ładowność | 3.25 kg |
| Materiał | Metal |
| Model | Element wysięgnika |
| Szerokość | 152 mm |
| Wysokość | 110 mm |
Pliki do pobrania
NSYCMUMR50_document -
m/download/17931566/nsycmumr50-document.pdf [95.02 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22007016/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP100104EN -
m/download/17815988/envpep100104en.pdf [301.65 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Spacial Wspornik S3CM 50x 50mm NSYCMUMR50 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135