Polecane
Cena: |
496,23 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
496,23 |
zł netto |
Cena: |
610,36 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
610,36 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Półka teleskopowa 19/ podwyższenie 5mm 2U głębokość 250 stalowa RAL7035 5kg NSYBT2U25P SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 7035 |
| Głębokość | 250 mm |
| Głębokość montażowa w szafie | 250 mm |
| Kolor | Szary |
| Maks. obciążenie/ładowność | 5 kg |
| Materiał | Metal |
| Model | Półka |
| Szerokość | 465 mm |
| Szerokość montażowa w szafie | 250 mm |
| Wysokość | 88.9 mm |
Pliki do pobrania
NSYBT2U25P_document -
m/download/17934643/nsybt2u25p-document.pdf [79.76 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22006870/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP100103EN -
m/download/17817018/envpep100103en.pdf [328.33 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Półka teleskopowa 19/ podwyższenie 5mm 2U głębokość 250 stalowa RAL7035 5kg NSYBT2U25P SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135