Polecane
Cena: |
591,04 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
591,04 |
zł netto |
Cena: |
726,98 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
726,98 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Thalassa Rama 19; stała 17U do PLA 1000x750mm NSYBRF17PLAG SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 7035 |
| Kolor | Szary |
| Maks. obciążenie/ładowność | 3 kg |
| Materiał | Metal |
| Model | Rama montażowa 19 cali (482,6 mm) |
| Szerokość | 750 mm |
| Szerokość montażowa w szafie | 750 mm |
| Wysokość | 1000 mm |
| Wysokość montażowa w szafie | 1000 mm |
Pliki do pobrania
NSYBRF17PLAG_document -
m/download/17949340/nsybrf17plag-document.pdf [68.24 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22006865/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP110921EN -
m/download/17853130/envpep110921en.pdf [333.13 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Thalassa Rama 19; stała 17U do PLA 1000x750mm NSYBRF17PLAG SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135