Polecane
Cena: |
247,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
247,00 |
zł netto |
Cena: |
303,81 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
303,81 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Półka stała 19/ z podwyższeniem 5mm 2U głębokość 380 stalowa RAL7035 20kg NSYBF2U40P SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 7035 |
| Głębokość | 380 mm |
| Głębokość montażowa w szafie | 1000 mm |
| Kolor | Szary |
| Maks. obciążenie/ładowność | 20 kg |
| Materiał | Metal |
| Model | Półka |
| Szerokość | 481.1 mm |
| Wysokość | 88.1 mm |
Pliki do pobrania
NSYBF2U40P_document -
m/download/17934323/nsybf2u40p-document.pdf [66.56 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22006831/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP100103EN -
m/download/17817017/envpep100103en.pdf [328.33 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Półka stała 19/ z podwyższeniem 5mm 2U głębokość 380 stalowa RAL7035 20kg NSYBF2U40P SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135