Polecane
Cena: |
1895,14 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 883,76 |
zł netto |
Cena: |
2331,02 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 317,03 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Układ nawrotny weryfikacja bezpieczeństwa TeSys H 0,75kW 240VDC LZ8H2X4BD SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalna temperatura otoczenia | 70 °C |
| Moc znamionowa, 460 V, 60 Hz, 3-fazowego | 0.75 kW |
| Nadaje się do montażu na szynie montażowej | tak |
| Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego | 0.18 - 2.4 A |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 230 V 3-fazowego | 0.37 kW |
| Znamionowy prąd pracy dla AC-3, 400 V | 2.4 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Do wyłączania awaryjnego | tak |
| Głębokość | 113.4 mm |
| Klasa wyzwalania | KLASA 10 |
| Liczba pozycji sterowniczych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych | 0 |
| Liczba sygnalizatorów świetlnych | 4 |
| Możliwość montażu na szynie | tak |
| Możliwość zewnętrznego kasowania | tak |
| Obsługa innych protokołów | nie |
| Obsługa protokołu AS-Interface Safety at Work | nie |
| Obsługa protokołu ASI | nie |
| Obsługa protokołu CAN | nie |
| Obsługa protokołu Data-Highway | nie |
| Obsługa protokołu DeviceNet | nie |
| Obsługa protokołu DeviceNet Safety | nie |
| Obsługa protokołu EtherNet/IP | nie |
| Obsługa protokołu Foundation Fieldbus | nie |
| Obsługa protokołu INTERBUS | nie |
| Obsługa protokołu INTERBUS-Safety | nie |
| Obsługa protokołu LON | nie |
| Obsługa protokołu MODBUS | nie |
| Obsługa protokołu PROFIBUS | nie |
| Obsługa protokołu PROFINET CBA | nie |
| Obsługa protokołu PROFINET IO | nie |
| Obsługa protokołu PROFIsafe | nie |
| Obsługa protokołu SafetyBUS p | nie |
| Obsługa protokołu SERCOS | nie |
| Obsługa protokołu SUCONET | nie |
| Obsługa protokołu TCP/IP | nie |
| Rodzaj napięcia sterowania | DC |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego dla obwodu pomocniczego i sterowania | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj układu rozruchowego | Rozruch nawrotny (rewersyjny) |
| Szerokość | 22.6 mm |
| Wysokość | 106.5 mm |
| Z bezpiecznikiem | nie |
| Z transformatorem | nie |
| Z wyzwalaczem zwarciowym | nie |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe z kompensacją temperaturowa | tak |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V | 0.75 kW |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 24 - 24 V |
| Znamionowy prąd pracy Ie | 2.4 A |
Pliki do pobrania
LZ8H2X4BD_document -
m/download/17945113/lz8h2x4bd-document.pdf [103.73 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22005196/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
PP_EU_LZ7H-LZ8H_SC16041413C -
m/download/17848352/pp-eu-lz7h-lz8h-sc16041413c.pdf [511.80 kB]
ENVPEP1509013EN -
m/download/17848350/envpep1509013en.pdf [155.13 kB]
ENVEOLI1509013EN -
m/download/17848351/enveoli1509013en.pdf [342.09 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Układ nawrotny weryfikacja bezpieczeństwa TeSys H 0,75kW 240VDC LZ8H2X4BD SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135