Polecane
Cena: |
23550,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
23 550,00 |
zł netto |
Cena: |
28966,50 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
28 966,50 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: PD3 LXM62 POJ. 50/130A STO SIL 3 PLE AC LXM62DC13C21000 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maks. moc oddawana (char. obciążenia kwadratowa) przy znam. napięciu wyjściowym | 110 kW |
| Maks. moc oddawana (char. obciążenia liniowa) przy znam. napięciu wyjściowym | 110 kW |
| Maks. napięcie wyjściowe | 480 V |
| Maksymalna częstotliwość wyjściowa | 500 Hz |
| Napięcie sieci | 200 - 230 V |
| Z elementem regulacyjnym/sterującym | nie |
| Z elementem wykonawczym | nie |
| Ze złączem do komputera PC | nie |
| Znamionowy prąd wyjściowy I2N | 130 A |
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Częstotliwość sieci | 50/60 Hz |
| Dozwolone zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i obiektach handlowych | nie |
| Dozwolone zastosowanie w przemyśle | nie |
| Liczba faz wejściowych | 3 |
| Liczba faz wyjściowych | 3 |
| Liczba wejść analogowych | 2 |
| Liczba wejść cyfrowych | 6 |
| Liczba wyjść analogowych | 1 |
| Liczba wyjść cyfrowych | 2 |
| Liczba złączy PROFINET | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych Industrial Ethernet | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych innych | 2 |
| Liczba złączy sprzętowych równoległych | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-232 | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-422 | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-485 | 1 |
| Liczba złączy sprzętowych szeregowych TTY | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych USB | 0 |
| Możliwość pracy we wszystkich ćwiartkach układu współrzędnych | nie |
| Obsługa innych protokołów | nie |
| Obsługa protokołu AS-Interface Safety at Work | nie |
| Obsługa protokołu ASI | nie |
| Obsługa protokołu BACnet | nie |
| Obsługa protokołu CAN | nie |
| Obsługa protokołu Data-Highway | nie |
| Obsługa protokołu DeviceNet | nie |
| Obsługa protokołu DeviceNet Safety | nie |
| Obsługa protokołu EtherNet/IP | nie |
| Obsługa protokołu Foundation Fieldbus | nie |
| Obsługa protokołu INTERBUS | nie |
| Obsługa protokołu INTERBUS-Safety | nie |
| Obsługa protokołu KNX | nie |
| Obsługa protokołu LON | nie |
| Obsługa protokołu MODBUS | nie |
| Obsługa protokołu PROFIBUS | nie |
| Obsługa protokołu PROFINET CBA | nie |
| Obsługa protokołu PROFINET IO | nie |
| Obsługa protokołu PROFIsafe | nie |
| Obsługa protokołu SafetyBUS p | nie |
| Obsługa protokołu SERCOS | nie |
| Obsługa protokołu SUCONET | nie |
| Obsługa protokołu TCP/IP | nie |
| Rodzaj przemiennika | Inne |
| Względna tolerancja częstotliwości sieciowej | 5 % |
| Względna tolerancja napięcia sieciowego | 10 % |
| Z interfejsem optycznym | nie |
| Z połączeniem do komputera PC | nie |
| Zintegrowany moduł hamujący (chopper) | nie |
Pliki do pobrania
LXM62DC13C21000_document -
m/download/17949050/lxm62dc13c21000-document.pdf [83.44 kB]
LEX_15LP_simp usa -
m/download/17850133/lex-15lp-simp-usa.pdf [867.19 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22005142/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
GDE1969401.05_DeclarationOfConformity_LXM62-Drives_signed -
m/download/17850132/gde1969401-05-declarationofconformity-lxm62-drives-signed.pdf [138.25 kB]
ENVPEP1407006EN_V2 -
m/download/17850130/envpep1407006en-v2.pdf [370.88 kB]
ENVEOLI1407006EN_V2 -
m/download/17850131/enveoli1407006en-v2.pdf [375.57 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co PD3 LXM62 POJ. 50/130A STO SIL 3 PLE AC LXM62DC13C21000 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135