Polecane
Cena: |
3061,28 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3 061,28 |
zł netto |
Cena: |
3765,37 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3 765,37 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Dławik ochronny 400 V 50 Hz 50 kvar 5,7% 210 Hz LVR05500A40T SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny prąd znamionowy (Ith) przy napięciu znamionowym AC | 47 A |
| Moc elementu filtrującego | 50 kvar |
| Prąd znamionowy przy AC | 72.16 - 72.16 A |
| Znamionowa częstotliwość pracy | 50 - 50 Hz |
| Stopień ochrony (IP) | IP00 |
| Liczba biegunów po stronie wejściowej | 3 |
| Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue | 400 V |
| Współczynnik tłumienia | 5.7 % |
Pliki do pobrania
LVR05500A40T_document -
m/download/17926100/lvr05500a40t-document.pdf [114.51 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22003828/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ECDVarPlusDR2016_V1 -
m/download/17793466/ecdvarplusdr2016-v1.pdf [639.02 kB]
Internal PEP ENVPEP121215EN_V2 -
m/download/17793465/internal-pep-envpep121215en-v2.pdf [369.71 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135