Polecane
Cena: |
243,83 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
236,39 |
zł netto |
Cena: |
299,91 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
290,76 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Przekaźnik cieplny TeSys D 16-24A klasa 10 LR3D226 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Automatyczne kasowanie | tak |
| Przycisk kasowania | tak |
| Wejście sygnału kasowania | nie |
| Zakres nastawy prądu | 16 - 24 A |
| Klasa wyzwalania | KLASA 10 A |
| Liczba styków pomocniczych przełącznych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych | 1 |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych | 1 |
| Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue | 690 V |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Montaż bezpośredni |
Pliki do pobrania
LR3D226_document -
m/download/17944467/lr3d226-document.pdf [104.56 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22002684/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
UK_Doc_LRD01-35_LR3D01-35_SC16031603-UK.docx -
m/download/17847479/uk-doc-lrd01-35-lr3d01-35-sc16031603-uk-docx.pdf [448.74 kB]
Internal PEP ENVPEP080206EN_V2 -
m/download/17847477/internal-pep-envpep080206en-v2.pdf [314.22 kB]
EoLI_ENVEOLI0802006_V2 -
m/download/17847478/eoli-enveoli0802006-v2.pdf [204.58 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik cieplny TeSys D 16-24A klasa 10 LR3D226 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135