Polecane
Cena: |
60,77 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
60,77 |
zł netto |
Cena: |
74,75 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
74,75 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Podstawa bezpiecznikowa 8,5x31,5mm 25A 2P DF82 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Dla rozmiaru bezpiecznika | 8,5 x 31.5 mm |
| Głębokość wbudowania | 56.5 mm |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | nie |
| Liczba biegunów | 2 |
| Model zamykany | tak |
| Napięcie znamionowe | 500 V |
| Optyczny wskaźnik zadziałania | nie |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
Pliki do pobrania
DF82_document -
m/download/17943538/df82-document.pdf [97.63 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21997916/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
SC17102701-UK -
m/download/17844765/sc17102701-uk.pdf [363.25 kB]
ENVPEP2010021EN -
m/download/17844764/envpep2010021en.pdf [340.12 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Podstawa bezpiecznikowa 8,5x31,5mm 25A 2P DF82 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135