Polecane
Cena: |
30,37 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,37 |
zł netto |
Cena: |
37,35 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
37,35 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Bezpiecznik AM cylindryczny 14x51mm 16A 500VAC DF2EA16 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kategoria użytkowania zgodnie z normą IEC 60269 | aM |
| Charakterystyka | aM (ochrona zwarciowa silników) |
| Charakterystyka wyzwalania | Inne |
| Model | Bezpiecznik ceramiczny |
| Napięcie znamionowe | 500 V |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rozmiar | 14x51 mm |
| Strata mocy przy prądzie znamionowym | 1.05 W |
| Zakres częstotliwości pracy | 50 - 60 Hz |
| Zdolność łączeniowa | 120 kA |
Pliki do pobrania
DF2EA16_document -
m/download/17926898/df2ea16-document.pdf [70.19 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21997903/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP2010021EN -
m/download/17793521/envpep2010021en.pdf [340.12 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Bezpiecznik AM cylindryczny 14x51mm 16A 500VAC DF2EA16 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135