Polecane
Cena: |
1704,92 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 704,92 |
zł netto |
Cena: |
2097,05 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 097,05 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Modicon X80 moduł wyjść cyfrowych 16 wyjść przekaźnikowych 24VDC lub 24-240VAC wzmocniona obudowa BMXDRA1605H SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Dozwolone napięcie wejściowe | 24 - 24 V |
| Dozwolone napięcie wyjściowe | 24 - 24 V |
| Opóźnienie przy zmianie sygnału | 0 - 12 ms |
| Prąd wejściowy dla sygnału 1 | 0.65 mA |
| Do układów bezpieczeństwa | nie |
| Głębokość | 150 mm |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla gazów | Brak |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów | Brak |
| Konfigurowalne wejścia cyfrowe | nie |
| Konfigurowalne wyjścia analogowe | tak |
| Konfigurowalne wyjścia cyfrowe | tak |
| Liczba wejść cyfrowych | 0 |
| Liczba wyjść cyfrowych | 16 |
| Napięcie zasilające dla AC 50 Hz | 24 - 240 V |
| Napięcie zasilające dla AC 60 Hz | 24 - 240 V |
| Napięcie zasilające dla DC | 24 - 24 V |
| Ochrona przeciwzwarciowa, dostępne wyjścia | tak |
| Poziom bezpieczeństwa PL zgodnie z EN ISO 13849-1 | Brak |
| Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508 | Brak |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Redundancja | nie |
| Rodzaj napięcia wejściowego | AC/DC |
| Rodzaj napięcia wyjściowego | AC/DC |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC/DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie wtykowe |
| Rodzaj wyjścia cyfrowego | Przekaźnik |
| Szerokość | 33 mm |
| Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ia) | nie |
| Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ib) | nie |
| Wysokość | 100 mm |
Pliki do pobrania
BMXDRA1605H_document -
m/download/17925708/bmxdra1605h-document.pdf [186.94 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21995349/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
DCE_M340_M580_sep2022 -
m/download/17790557/dce-m340-m580-sep2022.pdf [420.25 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135