Polecane
Cena: |
2542,13 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 542,13 |
zł netto |
Cena: |
3126,82 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3 126,82 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Modicon X80 moduł wejść cyfrowych 16 wejść 125 V DC BMXDDI1604T SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Dozwolone napięcie wejściowe | 125 - 125 V |
| Dozwolone napięcie wyjściowe | 125 - 125 V |
| Opóźnienie przy zmianie sygnału | 5 - 9 ms |
| Prąd wejściowy dla sygnału 1 | 2.4 mA |
| Do układów bezpieczeństwa | nie |
| Głębokość | 150 mm |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla gazów | Brak |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów | Brak |
| Konfigurowalne wejścia cyfrowe | nie |
| Konfigurowalne wyjścia analogowe | nie |
| Konfigurowalne wyjścia cyfrowe | nie |
| Liczba wejść cyfrowych | 16 |
| Liczba wyjść cyfrowych | 0 |
| Napięcie zasilające dla DC | 3.3 - 3.3 V |
| Ochrona przeciwzwarciowa, dostępne wyjścia | nie |
| Poziom bezpieczeństwa PL zgodnie z EN ISO 13849-1 | Brak |
| Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508 | Brak |
| Redundancja | nie |
| Rodzaj napięcia wejściowego | DC |
| Rodzaj napięcia wyjściowego | DC |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie wtykowe |
| Rodzaj wyjścia cyfrowego | Brak |
| Szerokość | 33 mm |
| Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ia) | nie |
| Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ib) | nie |
| Wysokość | 100 mm |
Pliki do pobrania
BMXDDI1604T_document -
m/download/17925219/bmxddi1604t-document.pdf [226.12 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21995326/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
DCE_M340_M580_sep2022 -
m/download/17790531/dce-m340-m580-sep2022.pdf [420.25 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135