Polecane
Cena: |
85,05 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
81,72 |
zł netto |
Cena: |
104,61 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
100,51 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: univers Łącznik pionowy 1 polowy FZ771A HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2780306/0/hager_FZ771A_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: univers Łącznik pionowy 1 polowy FZ771A HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 9010 |
| Głębokość | 10 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Inne |
| Szerokość | 250 mm |
| Wysokość | 100 mm |
Pliki do pobrania
hager_fz771a_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 21:34, 226.61 kB]
PDS_FZ771A_3301_pl-PL -
m/download/23343785/pds-fz771a-3301-pl-pl.pdf [74.00 kB]
6LE005136A -
m/download/23343786/6le005136a.pdf [2.85 MB]
rohs_declaration_FZ771A_en-GB -
m/download/23343787/rohs-declaration-fz771a-en-gb.pdf [42.11 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co univers Łącznik pionowy 1 polowy FZ771A HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135