Polecane
Cena: |
23,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
23,02 |
zł netto |
Cena: |
28,31 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
28,31 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
155 szt |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Taśma LED LEDS-B 5m 4,8W/mb 470lm 4000K barwa neutralna 12V DC 24517 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | III |
| Stopień ochrony (IP) | IP00 |
| Barwa światła | Biały |
| Długość | 5000 mm |
| Długość pojedynczego segmentu | 50 mm |
| Klasa ochronności | III |
| Moc lampy na metr | 4.8 W |
| Model | Taśma |
| Napięcie lampy | 12 - 12 V |
| Przekrój przewodu | 0.75 mm² |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Sposób montażu | Montaż powierzchniowy |
| Strumień świetlny na metr | 470 lm |
| Szerokość | 8 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość/głębokość | 5000 mm |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
24517.pdf [2022-04-05 14:20, 196.30 kB]
24517.pdf [2022-04-05 14:20, 196.30 kB]
24517[2].pdf [2022-10-13 09:28, 630.11 kB]
24517 -
m/download/14765273/24517.pdf [641.26 kB]
ID0717_CE v1 PL -
m/download/13164131/id0717-ce-v1-pl.pdf [89.22 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135