Polecane
Cena: |
124,28 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
124,28 |
zł netto |
Cena: |
152,87 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
152,87 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
5 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: M22-R10K Potencjometr 10kOhm 0,5W 22mm IP66 229491 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Liczba obrotów | 1 - 1 |
| Pobór mocy | 0.5 W |
| Rezystancja | 10000 Ω |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Stopień ochrony (NEMA) | Inne |
| Średnica otworu | 22.5 mm |
Pliki do pobrania
01_00004135 -
m/download/20532826/01-00004135.pdf [553.47 kB]
01_00004157 -
m/download/20532827/01-00004157.pdf [508.02 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co M22-R10K Potencjometr 10kOhm 0,5W 22mm IP66 229491 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135