Polecane
Cena: |
241,98 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
237,22 |
zł netto |
Cena: |
297,63 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
291,78 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER K.5 Łącznik przekaźnikowy na kartę hotelową aluminium lakierowana 16417134 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2796300/0/hager_16417134_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: BERKER K.5 Łącznik przekaźnikowy na kartę hotelową aluminium lakierowana 16417134 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość osprzętu | 58.6 mm |
| Kolor | Aluminium |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Liczba biegunów | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 35 mm |
| Model | Inne |
| Model antybakteryjny | nie |
| Nadruk | Litery |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9006 |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób działania | Karta hotelowa |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
| Z lampką sygnalizacyjną | tak |
| Z podświetleniem | tak |
Pliki do pobrania
hager_16417134_karta_katalogowa.pdf [2022-04-02 01:01, 235.65 kB]
PDS_16417134_3301_pl-PL -
m/download/23396075/pds-16417134-3301-pl-pl.pdf [117.23 kB]
1640XX-1641XX__RELAY-SWITCH-HOTEL-CARD__DE-EN-NL__2014-05__ -
m/download/23396076/1640xx-1641xx-relay-switch-hotel-card-de-en-nl-2014-05.pdf [785.61 kB]
rohs_declaration_16417134_en-GB -
m/download/23396077/rohs-declaration-16417134-en-gb.pdf [42.12 kB]
242.09-2021_CE_1640XXXX_1641XXXX_HAGER -
m/download/23396078/242-09-2021-ce-1640xxxx-1641xxxx-hager.pdf [307.54 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER K.5 Łącznik przekaźnikowy na kartę hotelową aluminium lakierowana 16417134 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135