Polecane
Cena: |
3943,56 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3 592,24 |
zł netto |
Cena: |
4850,58 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4 418,45 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: My Home - Kabel Bus Scs - 1000M L4669Km1 L4669KM1 LEGRAND
My Home SCS AxoluteKableKabel SCS - zwój 1000 mNieekranowana skrętka dwużyłowa (linka).Izolacja 300/500V.Przekrój żyły: 0,35 mm
Parametry techniczne: My Home - Kabel Bus Scs - 1000M L4669Km1 L4669KM1 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezhalogenowy zgodnie z EN 60754-1/2 | nie |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia kabla po montażu (bez wibracji) | -15 - 70 °C |
| Maksymalna dopuszczalna temperatura żyły | 70 °C |
| Materiał izolacji żyły | Polichlorek winylu (PVC) |
| Niska emisja dymów zgodnie z IEC 61034-2 | nie |
| Znamionowy przekrój żyły | 0.35 mm² |
| Bariera ochronna | Brak |
| Bezhalogenowy (zgodnie z EN 60754-1/2) | nie |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia kabla podczas montażu | -15 - 70 °C |
| Ekran | nie |
| Identyfikacja żył | Kolor |
| Klasa żyły | Klasa 2 = wielodrutowa |
| Kolor powłoki/izolacji | Szary |
| Liczba żył | 12 |
| Maksymalna temperatura żyły | 70 °C |
| Materiał powłoki zewnętrznej | Polichlorek winylu (PVC) |
| Materiał żyły | Miedź |
| Napięcie znamionowe U | 500 V |
| Napięcie znamionowe U0 | 300 V |
| Nierozprzestrzeniający płomienia | Nie |
| Niska emisja dymów (zgodnie z EN 61034-2) | nie |
| Pancerz/zbrojenie | Brak |
| Przybliżona średnica zewnętrzna | 5.6 mm |
| Średnica żyły | 1.95 mm |
| Wytrzymałość (trwałość) izolacji | Brak |
| Z przewodem ochronnym | nie |
| Żyła uziemiająca | nie |
Pliki do pobrania
MQ00289-d-EN -
m/download/22625233/mq00289-d-en.pdf [48.44 kB]
LGIGHDKZLX -
m/download/22625231/lgighdkzlx.pdf [241.08 kB]
LGRP-00435-V01.01-EN -
m/download/22625232/lgrp-00435-v01-01-en.pdf [997.05 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co My Home - Kabel Bus Scs - 1000M L4669Km1 L4669KM1 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135