Polecane
Cena: |
24,44 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
22,57 |
zł netto |
Cena: |
30,06 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
27,76 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Valena Allure Plakietka Czarna Gniazda Pojedynczego Rj11 Lub Rj12 Lub Rj45 Z Etykietą 755478 LEGRAND
PlakietkaCZARNA z uchwytem etykiety:
Opis serii
Parametry techniczne: Valena Allure Plakietka Czarna Gniazda Pojedynczego Rj11 Lub Rj12 Lub Rj45 Z Etykietą 755478 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z odciążeniem naprężeń | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 7.6 mm |
| Kierunek wylotu | Prosty |
| Kolor | Czarny |
| Konfiguracja elementów | Element systemu modułowego do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Kostka łączeniowa | nie |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model antybakteryjny | nie |
| Oznaczenie/etykieta | Z oznaczeniem |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 54.4 mm |
| Uchwyt transportowy | nie |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 54.4 mm |
| Z nadrukiem | nie |
| Z ochroną przeciwpyłową | nie |
| Z pokrywą uchylną | tak |
| Zastosowanie | Inne |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135