Polecane
Cena: |
163,94 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
151,41 |
zł netto |
Cena: |
201,65 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
186,23 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Valena Allure Gniazdo Ładowania Usb Podwójne Perłowe 754999 LEGRAND
Gniazda Audio / Wideo / USB- Mechanizmy Valena In'Matic są dostarczane z metalowym uchwytem montażowym, do montażu za pomocą pazurków lub wkrętów- Produkty posiadają dodatkową transparentną osłonę przeciwpyłową- Do wyposażenia w plakietki i ramki Valeny Allure zgodnie z tabela doboru- Dostarczane w opakowaniach kartonowychGniazda ładowania USB:- Zasilanie: 230 V~- Napięcie wyjściowe: 5 V – 1500 mA.- Do szybkiego ładowana telefonów komórkowych,tabletów, smartfonów, odtwarzaczy MP3 i MP4.:- Pobór mocy w stanie jałowym - Klasa II SELV.- Zgodne z dyrektywą EEC ograniczającąprodukcję ładowarek telefonów komórkowych:do zunifikowanej wersji i poziomu harmonicznych:standardów ładowania.:- Dostarczane bez przewodu- Do wyposażenia w ramkę
Opis serii
Parametry techniczne: Valena Allure Gniazdo Ładowania Usb Podwójne Perłowe 754999 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba portów USB-C | 0 |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Rodzaj zasilacza USB | AA |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Głębokość osprzętu | 42 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba portów USB-A | 2 |
| Liczba wyjść | 2 |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 3000 mA |
| Min. głębokość puszki montażowej | 40 mm |
| Model | Inne |
| Model antybakteryjny | nie |
| Pobór mocy | 0.068 W |
| Rodzaj zasilania USB | AA |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 75 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wysokość osprzętu | 75 mm |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
| Zakres napięcia pracy | 100 - 240 V |
| Zakres napięcia wyjściowego | 5 - 5 V |
Pliki do pobrania
F01969EN-01 -
m/download/22619163/f01969en-01.pdf [292.82 kB]
LE08532AB -
m/download/22619164/le08532ab.pdf [237.33 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135