Polecane
Cena: |
49,45 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
45,88 |
zł netto |
Cena: |
60,82 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
56,43 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Valena Life Gniazdo Głośnikowe Podwójne Kremowe 753278 LEGRAND
Gniazda głośnikowe- Mechanizm z uchwytem metalowym- Montaż przy pomocy pazurków lub wkrętów- Do wyposażenia w ramkę- Mechanizm w komplecie z klawiszem/plakietką- Opakowanie typu Karton Box- Produkty posiadają transparentną osłonę przeciwpyłowąGniazdo głośnikowe:- Zaciski śrubowe 4 mm2
Opis serii
Parametry techniczne: Valena Life Gniazdo Głośnikowe Podwójne Kremowe 753278 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z odciążeniem naprężeń | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 27 mm |
| Kierunek wylotu | Prosty |
| Kolor | Beżowy |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Kostka łączeniowa | nie |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model antybakteryjny | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 1013 |
| Oznaczenie/etykieta | Bez oznaczenia |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 74.7 mm |
| Uchwyt transportowy | nie |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 74.7 mm |
| Z nadrukiem | nie |
| Z ochroną przeciwpyłową | nie |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Zastosowanie | Gniazdo głośnikowe |
Pliki do pobrania
LE07456AB -
m/download/22607249/le07456ab.pdf [6.55 MB]
LE07456AC -
m/download/22607250/le07456ac.pdf [5.69 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Valena Life Gniazdo Głośnikowe Podwójne Kremowe 753278 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135